NOVINKY

Máme pro Vás novinku SQT Biomicroneedlin 

Milé klientky,

Chci vás srdečně pozvat na novinku v našem salonu – ošetření SQT Biomicroneedling. Toto neinvazivní ošetření vám přinese rychlé výsledky a už po první návštěvě uvidíte změny na vaší pleti. Vaše pleť bude sjednocená a budete mít pocit, jako byste dostali zcela novou, hladkou pleť.

Neváhejte a dopřejte své pleti ošetření, které si zaslouží. Těším se na vaši návštěvu.

Nová dekorativní kosmetika

Dr. Belter- Krok za krokem se snažíme být lepší a zelenější a zvýšit povědomí o ochraně životního prostředí v kosmetickém průmyslu.

Líčení 🌱 GreenTec ® posunuje udržitelně biologickou orientaci na další úroveň. Splňuje, s několika výjimkami, standard přírodní kosmetiky, využívá suroviny z kontrolovaného ekologického zemědělství, zcela se zříká surovin jako jsou minerální oleje, silikony a nepoužívá žádné živočišné složky.

Revoluční inovace spočívá v používání inovativních přírodních složek a obalů s díly na bázi recyklovaného přírodního korku místo plastu.

S novinkou letošního jara vás budu nyní průběžně seznamovat...🍀
Máte se na co těšit! Já již produkty měla tu čest vyzkoušet a jsou naprosto božské!!!!🥰


Oxy

Oxy revoluční inovativní a neinvazivní ošetření pleti. Poskytuje vynikající výživu pokožky a okysličení pokožky zevnitř s klinicky prokázanými výsledky proti stárnutí pleti. Kombinace Oxy  radiofrekvece Tripollar zlepšuje texturu pleti, dochází k regeneraci a obnovy kolagenu a elastinu.

Výsledek - hladší, pevnější pokožka, redukce jemných linek a vrásek, vylepšení kožní struktury a okamžitě viditelný dlouhodobý účinek za pomocí Oxy. Zůstaňte stále mladá a krásná!!!


Jak to funguje? Exfoliace, infuze, okysličení, radiofrekvence a ultrazvuk.

EXFOLIACE

Oxy exfoliací vrchní vrstvy pokožky odstraňuje odumřelé buňky, vyhlazuje pleť a připravuje ji na příjem aktivních látek.Oxy je bezpečný pro všechny typy pleti včetně citlivé pokožky.

INFUZE

Pomocí exkluzivní kapsle Oxy čistí pleť, a při tom infuzí vpravuje do pleti aktivní složky. Můžete si vybrat mezi NeoRevive pro OMLAZENÍ pleti a proti stárnutí nebo NeoBright  pro zesvětlení pokožky, proti AKNÉ a celkové zlepšení textury pleti.

OKYSLIČENÍ

Oxy produkuje bubliny CO2, které jemně praskají na povrchu pleti a vytváří fyziologickou reakci, která posílá okysličenou krev do ošetřované oblasti, zvyšuje kapilární průtok a metabolismus pokožky. Výsledkem je okysličení pleti a optimální absorpce aktivních složek dodaných ošetřením.

RADIOFREKFENCE

Tripolární radiofrekvence zlepšuje texturu pleti, vpravuje aktivní látky hlouběji do pleti a aktivuje collagen a elastan.

ULTRAZVUK

pomocí ultrazvukových vln dochází v pleti ke zpevnění kontur obličeje ,výraznému nárustu elasticity, vrásky jsou vyhlazeny,dochází k remodelaci kolagenních a elastických vláken.

Lash Lifing+Lash Botox

LASH LIFTING+LASH BOTOX

Šetrné natočení řas + hloubková výživa Vaše řasy budou krásně přirozeně natočené, silnější, hustší, opticky prodloužené a načerněné. Efekt vydrží 6-8 týdnů. Lash botox zároveň opravuje strukturu řas po celé jejich délce.

Používáme přípravky My Lamination. Veškeré přípravky jsou vyrobené v EU a dermatologicky testované.

Výhody Lash Lifting & Botox oproti klasické trvalé na řasy.

Větší natočení,delší objem řas.Dlouhodobě zlepšuje kvalitu přírodních řas.Přirozený efekt.Na rozdíl od klasické trvalé má šetrnější složení, přirozené zakřivení.Zvýraznění, lesk a výživa přírodních řas

Přírodní řasa se stává silnější a objemnější až o 30-50% Řasy působí delším dojmem.Hypoalergenní, nepoužívá se žádné lepidlo jako u prodlužování řas.

Účinné látky v Lash BotoxuLash Botox má velmi podobné chemické složení, jako naše vlastní řasa. Stimuluje přirozený růst řas a prodlužuje životnost již vyrostlých řas

Vytvořte si webové stránky zdarma!