Kosmetická péče


Kosmetické ošetření  všech druhů pleti 

-regenerační

-čistící(akné)

-hydratační

-liftingové

Ostatní péče

-barvení řas a obočí

-depilace

-lash lifing+lash botox

-chemický peeling

-mikrojehličkování(microneedling)

-biostimulační laser

-líčení


Biostimulační laser

Laser SPARIDONN® je určený pro všechny typy pleti. Pomáhá s problémy akné, zlepšení stavu jizev, vrásek, popraskaných žilek a poruchy pigmentů.
Laserové světlo povzbuzuje metabolismus buňky, což se projeví v urychlení hojení ran. Laserová energie je v tkáni absorbována prostřednictvím buněk, v jednotlivých buňkách se pak přeměňuje ze světelné energie na energii buněčnou. Ošetření laserem je nebolestivé a velmi účinné. Laser má biostimulační analgetický a protizánětlivý efekt 


Epilace Lycon


LYCON byl založen v Austrálii v roce 1978 mezinárodně uznávanou beauty terapeutkou Lydií Jordane. Při své práci v kosmetickém průmyslu nemohla na trhu najít vosk, který by plně splňoval očekávání jejích klientů. A protože pochází z rodiny kosmetických chemiků, bylo logickým řešením vyvinout vosk šitý na míru. 

LYCON k výrobě používá jen ty nejlepší pryskyřice, přírodní ingredience a aromaterapické oleje. Díky nim jsou vosky nezvykle pružné, ohebné a lehko uchopitelné. LYCON vosky zaručují vynikající výkon při odstraňování i těch nejkratších nepoddajných chloupků od délky 1 mm. Nízká teplota tání a jemná receptura dodávají voskům vyživující a o pokožku pečující vlastnosti, a zanechávají ji hladkou a jemnou na dotek. 


Mezoterapie

Mirkojehličkování

Mezoterapie přirozeným podnícením tvorby kolagenu a nových buněk vypíná kůži a vyrovnává středně hluboké vrásky. 

Speciální mikrojehličkové pero využívá nástavce s 12 jehličkami, které vertikálně propichují kůži. Automatické vibrace zvyšují efektivnost vpravování výživných látek hluboko do podkoží a snižují také bolest a diskomfort. 
Sterilní jehlové nástavce jsou navrženy jako jednorázové a pro jedno ošetření, aby nedocházelo k infekci.

Léčebná dermatologická séra obsahují vysoké koncentrace vitamínů, aminokyselin a koenzymů. Tyto látky mají zásadní význam pro regeneraci pokožky a samotné narušení pomocí mezoterapie pomáhá obnovit tvorbu kolagenu. Pokud je pokožka vysušená, unavená a je třeba i vypnout drobné vrásky, kombinují se séra s kyselinou hyaluronovou. Ta je důležitým stavebním prvkem kůže a její aplikací dosáhneme intenzivní hydratace a následného vypnutí a zpevnění pokožky. Touto metodou lze vyhladit i středně hluboké vrásky na krku, dekoltu či rukou.

Pokud hledáte nechirurgickou, cenově dostupnou alternativu omlazení pokožky obličeje, dekoltu, krku či rukou, pak je mezoterapie pro Vás. Je třeba, aby Vaše očekávání byla realistická. Mezoterapie nezabrání procesu stárnutí kůže, ale může dočasně vypnout pokožku a středně hluboké vrásky, celkově prozářit Vaši pleť.

Jak dlouho přetrvá efekt mezoterapie?
Protože účinek léčebných roztoků nastupuje ihned, je možno vidět výsledky již po prvním ošetření. Pro lepší a trvalejší efekt doporučuji ošetření zhruba po měsíci zopakovat. Celkem ideální 3 ošetření po měsíci. Aplikace vydrží cca 12 měsíců (vše záleží na životosprávě a péči o pleť).

Kontraindikace:
těhotenství, kojení, kožní onemocnění probíhající mimo místo aplikace, poruchy srážlivosti krve, výrazně stresový typ člověka
V těchto případech je možné výkon provést pouze na základě písemného schválení ošetřujícího lékaře klienta.


Vytvořte si webové stránky zdarma!